FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to jest portal Bestfile24 ?

Portal Bestfile24 to autorski projekt stworzony przez grupę fanów filmów i seriali. Chcemy zebrać wszystkie filmy i seriale w jednym miejscu. Dodatkowo pomagamy użytkownikom obejrzeć je za darmo i w najwyższej jakości. Jeśli nie na naszej stronie to znajduje inne, na których można obejrzeć dany film i dodajemy linki do nich. Dzięki temu wszystkiemu użytkownik (czyli ty) ma wszystkie informacje w jednym miejscu i jeszcze może obejrzeć film lub serial za darmo.

Czy ktoś płaci za pozytywne komentarze pod produkcjami?

Komentarze są restrykcyjnie kontrolowane przez administratorów. Dzięki temu mamy pewność, że nie pojawi się fala fałszywie pozytywnych lub negatywnych komentarzy pod filmami lub serialami. Absolutnie wspieramy otwarte pełne kultury dyskusje pod filmami.

Kto może dodać komentarz na stronie?

Na stronie mogą dodawać komentarze wszyscy zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Rejestracja w serwisie jest w pełni darmowa.

Czy moje dane są widoczne na portalu?

Na stronie widać tylko te dane, które zaznaczysz żeby były widoczne.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Są w pełni bezpieczne. Dołożyliśmy wszelkich starać, żeby zabezpieczyć stronę i bazę danych. Więcej o tym przeczytasz w polityce prywatności.

Zauważyłem błąd jak mogę go zgłosić do naprawy?

Jeżeli zauważyłeś błąd w informacjach o filmie lub serialu to przy każdym jest dostępna opcja „Zgłoś błąd”.

Czy korzystanie z strony jest darmowe?

Tak. Korzystanie z strony jest w pełni darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat. Można przeszukiwać bazę filmów online, poznawać podstawowe informacje o firmie i odnajdywać głównych aktorów zupełnie za darmo. Również czytanie bloga z nowinkami z świata filmów i seriali jest darmowe.

Jak utrzymuje się strona?

Korzystanie z strony jest w 100% darmowe. Jednak miejsce na serwerze nie jest za darmo. Dodatkowo dokładamy wszelkich starać, żeby strona była bezpieczna i estetyczna. To wszystko jeśli ma być wykonane na bardzo dobrym poziomie niestety kosztuje. Dlatego raz na jakiś czas ( bardzo rzadko) na stronie pojawią się reklamy. Postaramy się, żeby te reklamy w żaden sposób nie zakłócały i nie pogarszały komfortu korzystania z strony.

Czy na filmy na stronie są podzielone na kategorie?

Tak. Często jeden film można znaleźć w wielu kategoriach. Lista kategorii jest na bocznym pasku strony.