What's happening?

Ava

Ava

Ava to zabójczyni zabójca, który pracuje dla organizacji Black Ops, podróżując po świecie specjalizując się w głośnych hitach. Kiedy praca idzie niebezpiecznie źle, jest zmuszona walczyć o własne przetrwanie.Jul. 02, 2020USA97 Min.R
Twoja ocena 0
5 1 głos

Opis filmu

Śmiertelnie piękna i niewiarygodnie skuteczna w swojej niebezpiecznej pracy Ava, milcząca samotna wilk i zabójczyni z zimną krwią, zaczyna mieć wyrzuty sumienia.

Pokonawszy swoje uzależnienie od alkoholu i substancji z pomocą Duke’a, jej siwowłosego mentora śmierci i postaci ojca, coraz bardziej niestabilna Ava sprawia, że poczucie winy staje na drodze do zamykania jej „transakcji”, przyciągając niechcianą uwagę poprzez łamanie protokołu.

W rezultacie, po nieudanej próbie zlikwidowania głośnego celu, Ava po ośmiu długich latach nieobecności ponownie spotyka się z rodziną, z którą żyła w separacji, nieświadoma, że właśnie podpisała wyrok śmierci. Teraz, gdy Ava próbuje wyrównać stare rachunki i ponownie nawiązać kontakt z bliskimi, każdy zabójca w tym biznesie ściga ją.

Ava
Ava
Ava
Ava
Ava
Ava
Ava
Oryginalny tytuł Ava
Ocena IMDb 5.4 38,460 głosy
Ocena TMDb 5.6 1,215 głosy
Udostępnij0

Powinno Ci się spodobać również to:

Skylines
Big Lebowski
Piękny umysł
Transformers: Ostatni Rycerz
Poniżej zera
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
My Hero Academia: Heroes Rising
Venom
Le Mans ’66
Nie otwieraj oczu
Final Fantasy VII: Advent Children
Thor: Mroczny świat

(5) comments

Zostaw komentarz