What's happening?

Free Guy

Free Guy

Pracownik banku odkrywa, że jest postacią niezależną w brutalnej przygodowej grze akcji.Aug. 11, 2021USA115 Min.PG-13
Twoja ocena 0
6 1 głos

Opis filmu

Guy (Ryan Reynolds) to typowy, szary urzędnik bankowy. Był posłuszny, uczciwy i zawsze miły dla wszystkich. Jednak pewnego dnia odkrywa, że jest tylko drugoplanową postacią w grze, co całkowicie zmienia jego perspektywę. Jako NCP (Niegrająca Postać) był regularnie atakowany, okradany, potrącany przez samochody i traktowany jak worek treningowy. Kiedyś uważał to za naturalne, ale teraz zdaje sobie sprawę, że za tym wszystkim stoją inni gracze. Aby dodać jeszcze więcej do złego, twórca gry postanawia zakończyć ją i zniszczyć jedyny świat, w którym żyje Guy.

Na szczęście Guy spotyka nową koleżankę (Jodie Comer), która jest zarówno prawdziwym człowiekiem, jak i postacią w grze. Współpracując z nią, Guy postanawia stać się bohaterem swojej własnej historii i wziąć sprawy w swoje ręce. Teraz na planszy gry, która nie zna żadnych granic, jest zdeterminowany, aby stać się superbohaterem, który uratuje swój wirtualny świat i swoich przyjaciół, którzy tam żyją.

Czy Guy okaże się wystarczająco odważny, by stawić czoła wyzwaniom i zmienić swoje przeznaczenie? Czy udowodni, że może być nie tylko postacią drugoplanową, ale prawdziwym bohaterem? Przekonajcie się sami, jak ta niezwykła historia rozwinie się na ekranie!

Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Oryginalny tytuł Free Guy
Ocena IMDb 7.8 630 głosy
Ocena TMDb 8.2 114 głosy

Reżyser

Obsada

Udostępnij0

Powinno Ci się spodobać również to:

Tomb Raider
Pacific Rim: Rebelia
Porwana
Morderstwo w Halloweenowym Ekspresie
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Wilk z Wall Street
Watchmen Strażnicy
Potwory i spółka
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Przyciąganie
Bartkowiak

(3) comments

Zostaw komentarz